ČSOB

Java Developer pre ČSOB Poisťovňu Prešov

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Prešov

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ak rád kóduješ, ale nebaví ťa niekoľkokrát do roka skákať z projektu na projekt, ak hľadáš väčšiu stabilitu a máš chuť napredovať, vytvárať nové aplikácie, alebo vylepšovať tie existujúce, ponúkame ti možnosť plne sa realizovať. Zapojíme ťa do nášho kolektívu a staneš sa súčasťou tímu rozširujúceho našu SOA. Budeme spolu vytvárať API webových služieb a pripájať k nim externých partnerov. Budovať nové SPA v Angulari a microservisy za účelom odchodu z Liferay portálu. Analyzovať a konzultovať zadania s našimi biznis oddeleniami, ale aj dokumentovať existujúce dodávky a spoznávať nové technológie. Viac detailov porozprávame keď sa zastavíš.

Upresnenie platových podmienok

od 1500 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1500 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

priateľská atmosféra, podpora celého tímu
možnosť homeoffice
školenia interné, externé, online dovolenka navyše zvýhodnenia na produktoch ČSOB finančnej skupiny

firemné akcie, teambuilding
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

*Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B2)
*Ostatné znalosti
*Java SE - expert
*Java EE - pokročilý
*Spring - pokročilý
*SQL - pokročilý
*JavaScript - pokročilý
*SOAP/REST WS - pokročilý
*Angular - výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie