Pomocná sila v kuchyni/Umývanie riadu Park Inn by Radisson Danube Bratislava

15.12.2018 OMEGA Investments a.s.
Miesto práce: Rybné Námestie 1 (pri Moste SNP)
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Pomocná sila v kuchyni
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Mzda je uvádzaná Brutto, príplatky za prácu nadčas a prácu cez víkend+sviatok
Termín nástupu do práce: od 6.12.2018
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 31.12.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Umývanie riadu v umývačke riadu, ktorá šetrí chrbát - netreba sa namáhať zohýnaním
Ručné umývanie riadu
Umývanie dlážky za pomoci stroja/ručne
Pomocné práce v kuchyni pri preberaní tovaru či varení
Starostlivosť o čistotu v kuchyni
Výkon práce podľa pokynov šéfkuchára v spolupráci s ostatnými kuchármi

Iné výhody:

- priateľský šéfkuchár a celý tím v kuchyni
- jedlo na pracovisku zadarmo !
- príležitosť rastu

Uchádzači o zamestnanie na konkrétnej zverejnenej voľnej pozícii udeľujú súhlas spoločnosti OMEGA Investments, a.s. so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania podľa Zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov počas doby trvania výberového konania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

zmysel pre poriadok a čistotu
zodpovednosť
precíznosť
dochvíľnosť
vnútorná motivácia pracovať rýchlo a efektívne

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Park Inn by Radisson® je farebná, dynamická hotelová značka, ktorá poskytuje bezproblémový hotelový zážitok. Priateľský. Pozitívny. Vibrujuci. Nekomplikovaný. Park Inn by Radisson je určený pre moderného cestovateľa. Značka dodáva farbu životu prostredníctvom flexibilných a funkčných priestorov, personálu a energie v každom zo svojich 140+ hotelov po celom svete.

Park Inn by Radisson® is a colorful, dynamic, midscale hotel brand providing a hassle-free and easy hotel experience. Friendly. Positive. Vibrant. Uncomplicated. Park Inn by Radisson is designed for modern travelers. The brand adds color to life through flexible and functional spaces, staff and energy at any of its 140+ hotels across the globe.

Oblasť pôsobenia:

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Adresa:

OMEGA Investments a.s.
Rybné námestie 1
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Slezáková
Rybné námestie 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 81102, Slovenská republika