Projektový manažér (Ref. č.: PR/020949)

19.08.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Reality a stavebníctvo, Strojárstvo, technika a rozvoj, Vrcholový manažment; Elektromechanik, Inžinier údržby, Projektový manažér, Technický pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1.500,- € brutto
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* komplexná realizácia investičných projektov od zadania až po odovzdanie
* zabezpečovanie úloh a organizácie projektov
* príprava zmlúv, projektovej a technickej dokumentácie
* kontrola priebehu, časového harmonogramu, dohľad nad kvalitou prác
* sledovanie nákladov a rozpočtu projektu
* reporting

Iné výhody:

* práca v modernej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
* dochádzkový bonus
* vzdelávanie
* iné finančné a nefinačné benefity

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

AutoCAD

* prax v oblasti riadenia technologických projektov
* technické vzdelanie (strojarina, elektrotechnika, MaR...)
* čítanie technickej dokumentácie
* anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
* samostatnosť, technická zručnosť, zodpovednosť