Grafik(čka)

15.12.2018 ORION TIP, s.r.o.
Miesto práce: Poprad
Typ pracovnej ponuky: Média a žurnalistika; Copywriter, reklamný textár, Grafik, Web dizajnér
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
800,- EUR - 1.100,- EUR - v závislosti od praxe a skúseností
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 3.1.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- tvorba informačných brožúr a iných POS materiálov,
- starostlivosť o web stránky,
- grafika katalógov,
- PR články,
- návrh a realizácia online plagátov, reklamných e-mailov,
- príprava plagátov a letákov na tlač,
- starostlivosť o firemné PC,
- produkčné úlohy v oblasti vonkajšej reklamy, veľkoplošnej tlače a ich následné inštalácie;

Iné výhody:

- služobný telefón,
- služobný automobil;

Informácie pre uchádzača:

Uchádzačov prosíme o zaslanie:
✔ životopisu,
✔ ukážky portfólia doterajších prác,
✔ priloženú foto považujeme za veľké plus,
✔ krátke "Résumé" prečo si myslíš, že si pre nás ten pravý/á.

Iné znalosti:

Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, HTML, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- flexibilita,
- kreatívne myslenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme spoločnosť so zámerom dosiahnutia poprednej pozície na trhu v oblasti stávkových hier na území SR.

Adresa:

ORION TIP, s.r.o.
Drevárska 455/5
Poprad
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Zuzana Šuchterová
Drevárska 455/5, Poprad, 058 01, Slovenská republika