ELEKTROTECHNIK V PRIEMYSELNEJ AUTOMATIZÁCII

19.01.2019 EXIM - TECH, s.r.o.
Miesto práce: V sídle spoločnosti v Banskej Bystrici + výjazdy k zákazníkom.
Banskobystrický kraj; okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
od 900€ fix ( na základe Vašich vedomostí a skúseností) + výkonnostné prémie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ste nadšenec pre techniku?
Máte skúsenosti v priemyselnej automatizácii, senzorike?

EXIM - TECH je firma zaoberajúca sa priemyselnou automatizáciou. Spôsobujeme, aby stroje fungovali, výrobné linky vyrábali, aby novo vyvinuté stroje a zariadenia boli produktívnejšie a spoľahlivejšie, aby boli predávané a aby dávali užívateľom osoh.

Aká je naša predstava o Vás?
• tvorivá technická inžinierska činnosť
• navrhovanie optimálnych riešení
• testovanie, uvedenie do prevádzky navrhnutých riešení, vo firme ako aj priamo na výrobnej prevádzke u zákazníka
• tvorba technickej dokumentácie, kreslenie schém
• montáž a inštalácia komponentov, systémov, zariadení
• dohliadanie na záručný a pozáručný servis
• technická podpora pre Obchodno - technických zástupcov

Pokiaľ si viete samého seba predstaviť na danej pozícii, ste to možno VY, kto v blízkej dobe posilní náš tím.

Iné výhody:

ČO PONÚKAME MY VÁM?
- neustále vzdelávanie v oblasti najmodernejších technológií
- osobnostný a kariérny rast
- služobné auto, služobný mobil, služobný notebook
- príspevok na stravovanie
- príspevok na kultúrne a športové podujatia,
- príspevok na doplnky výživy

Výberový proces prebieha formou online dotazníkov a následne osobným pohovorom v sídle spoločnosti v Banskej Bystrici.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Na túto pozíciu potrebujete:
• stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie aspoň v jednom z odborov: senzorová technika, automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika alebo v príbuznom elektro odbore
• odbornú spôsobilosť pracovníka v elektrotechnike podľa vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z. z. § 21 alebo § 22 alebo § 23
• minimálne 3 roky praxe v odbore – podmienkou
• schopnosť čítať technickú dokumentáciu a porozumieť prečítanému textu a prednáškam v angličtine.
• výhodou: znalosť programovania PLC, smart kamier a kamerových systémov

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

EXIM - TECH, s.r.o. pôsobí v oblasti dodávok senzorov, snímačov polohy (indukčných, optoelektronických, magnetických, kapacitných, ultrazvukových, lineárnych magnetostrikčných, rotačných IRC a rotačných absolútnych), bezpečnostných svetelných bariér, bezkontaktných kódovaných bezpečnostných spínačov, svetelných veží, sirén, zariadení na odstraňovanie statickej elektriny, záložných zdrojov UPS a iných komponetov pre priemyselnú automatizáciu (pozri www.eximtech.sk, www.murrelektronik.sk).
Okrem dodávok komponentov dávame zákazníkom technickú podporu a poradenstvo, školenia a tiež montáž nami dodaných komponetov, systémov a zariadení.
EXIM - TECH, s.r.o. je výhradnym zastúpenim týchto výrobcov pre Slovensko:
- wenglor sensoric GmbH - optoelektronické snímače, vision sensory, skenery 1D/2D kódov, bezpečnostné optické bariéry, indukčné snímače polohy, ultrazvukové snímače;
- MTS Sensor Technologie GmbH - magnetostrikčné lineárne snímače polohy Temposonics® a meranie hladín Level Plus®.
- Patlite - Signálne svetelné veže s LED, sirény, majáky, MP3 oznamovače
- FRASER Anti-Static Techniques: zariadenia na odstraňovanie statickej elektriny, elektrického náboja, na odstraňovanie prachu v čistých priestoroch, na generovanie statickej elektriny;
- COMITRONIC/BTi - Bezpečnostné kódované magnetické spínače, magnetické bezpečnostné zámky
- ELCIS-rotačné snímače, encodery;
- EGE-Spezial Senzoren: optické, indukčné, ultrazvukové senzory do náročných podmienok, programovateľné prietokomery, merače tlaku a prietoku, infra senzory teploty až do 2000°C;
- BrainChild: grafické zapisovače a dotykové displeje, PID teplotné regulátory a displeje;
- AdPoS: UPS záložné zdroje;
pozri www.eximtech.sk.

Oblasť pôsobenia:

Elektrotechnický priemysel

Adresa:

EXIM - TECH, s.r.o.
Partizánska cesta 456/76
Banská Bystrica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Zuzana Kýpeťová
Partizánska cesta 456/76, Banská Bystrica, 97401, Slovenská republika