Terénny sociálny pracovník

20.11.2018 Obec Spišské Tomášovce
Miesto práce: Slovensko, okres Spišská Nová Ves, Spišské Tomášovce, Kostolná 12, 05201
Slovensko, Košický kraj, okres Spišská Nová Ves

Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Vzdelávanie a školstvo; Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 774 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 1. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Aktívne vyhľadávanieč a kontaktovanie potencionálnych klientov, odborné posudzovanie životnej situácie človeka, poskytovanie základných informácií v krízových situáciach a zabezpečenie potrebných sociálnych služieb, vytváranie plánov s klientom a jeho realizácia, pomoc pri riešení osobných záležitosti. Sprevádzanie klienta do jednotlivých inštitúcií, pričom kladie dôraz na podporu jeho autonómie a sebestačnosti, orientácia v aktuálne platnej legislatíve, facilitácia pri riešení konfliktov v lokalite, case management, administratívne spracovanie výkonu svojej práce, koordinácia pracovných aktivít s vedením samosprávy v obci a s ostatnými zainteresovanými verejnými a neziskovými inštitúciami a ďalšie....
Štúdijne odbory: sociálna práca alebo psychológia, právo, sociálne služby a poradenstvo, verejná politika a verejná správa, alebo pedagogické odbory.
Záujemcovia budú postupovať podľa pokynov na stránke Obce Spišské Tomášovce - www.spisketomasovce.sk - výberové konanie bude na Obecnom úrade Sp.Tomášovce v kancelárii starostky obce dňa 18.12.2018 o 8,00 hod.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Obec Spišské Tomášovce
Kostolná 12/20, Spišské Tomášovce, 05201