Odoberač - operátor

19.11.2018 ForPack, s.r.o.
Miesto práce:
Slovensko, okres Lučenec, Lučenec, Gemerská cesta 1, 98401

Lučenec
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Vrcholový manažment; Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 576 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vykonávanie širokého spektra činností – odoberanie hotových voštinových panelov z výrobnej linky alebo hotových výrobkov z rezačky a následné ukladanie na paletu, pomocné práce pri obsluhe strojov na výrobu výrobkov z voštinovej lepenky.
Pracovné miesto je vytvorené s finančnou podporou úradu podľa §50. UoZ musí ku dňu nástupu do zamestnania splniť podmienky:
znevýhodnenie v súlade s § 8 ods. 1 zákona o službách zamestnanosti (stačí jedno znevýhodnenie) a súčasne doba evidencie na úrade práce 3 mesiace.
Vhodní uchádzači sa môžu dostaviť na miesto výkonu práce.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 06:00
do 22:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ForPack, s.r.o.
Gemerská cesta 1, Lučenec, 98401
Tel: +421918790916