Odoberač - operátor

24.01.2019 ForPack, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce:
Slovensko, okres Lučenec, Lučenec, Gemerská cesta 1, 98401

okres Lučenec; Lučenec
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Vrcholový manažment; Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 576 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vykonávanie širokého spektra činností – odoberanie hotových voštinových panelov z výrobnej linky alebo hotových výrobkov z rezačky a následné ukladanie na paletu, pomocné práce pri obsluhe strojov na výrobu výrobkov z voštinovej lepenky.
Pracovné miesto je vytvorené s finančnou podporou úradu podľa §50. UoZ musí ku dňu nástupu do zamestnania splniť podmienky:
znevýhodnenie v súlade s § 8 ods. 1 zákona o službách zamestnanosti (stačí jedno znevýhodnenie) a súčasne doba evidencie na úrade práce 3 mesiace.
Vhodní uchádzači sa môžu dostaviť na miesto výkonu práce.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 06:00
do 22:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Základné vzdelanie

Dĺžka praxe