Barista v kaviarni COSTA COFFEE Aupark

14.12.2018 Lagardere Travel Retail, spol. s r.o.
Miesto práce: Aupark Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Barman, Čašník, Pracovník rýchleho občerstvenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
Zamestnanecké výhody, benefity
• Práca na HPP - zmluvu na dobu neurčitú
• Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie + benefity (Multisport karta)
• Príležitosti kariérneho rastu
• Zázemie silnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti
• Supermoderné kaviarenské prostredie v dostupnej lokalite
• Partiu zapálených milovníkov kávy, ktorá vždy drží pri sebe
• Príležitosť pre osobný a profesionálny rozvoj
• Možnosť zúčastniť sa baristických súťaží aj v zahraničí
• Zaškolenie
• Nástup možný ihneď alebo dohodou
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 31.12.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Pripravovať fantastickú kávu a nápoje v kaviarni COSTA COFFEE
• Predávať rôzne dobroty a svojou starostlivosťou sprostredkovávať dokonalý pôžitok z kávy
• Starať sa o blaho našich zákazníkov
• Starať sa o kaviareň a všetky jej súčasti

Iné výhody:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Úsmev na tvári a chuť pracovať
• Veselú povahu a ochotu byť nápomocný všetkým zákazníkom
• Spoľahlivosť, lojalitu, starostlivosť a ústretovosť
• Zručnosť a túžbu sa neustále rozvíjať
• Hravosť, súťaživosť a obchodného ducha
• Prax mať nemusíš, všetko ťa naučíme

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Lagardere Travel Retail za sebou má už 160 rokov skúseností, operuje vo viac ako 30 krajinách, 150 letiskách a 700 staniciach. V Českej republike pôsobí Lagardere Travel Retail, a.s. od roku 1999 a je hlavným hráčom na trhu maloobchodného predaja v cestovnom ruchu. Počas 15 rokov rozšíril svoje aktivity na 300 predajných miest a prevádzkuje, inovuje a zdokonaľuje svoje koncepty v týchto oblastiach:
Predajne s tlačou, tabakom a doplnkovým sortimentom Relay, HUB, Hubiz, Inmediata, Relay Services, 1 minute)
Predajné koncepty na letiskách v Prahe, Ostrave a Karlových Varoch (Aelia, Prague Duty Free)
Kaviarne a gastronomické koncepty Costa Coffee, Paul, Mr. Baker, Hello!
Rozvoj konceptov v reštauračných službách Pizza la mia Stazione.
Na Slovensku otvorí prvú kaviareň Costa Coffee v januári.

Oblasť pôsobenia:

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Adresa:

Lagardere Travel Retail, spol. s r.o.
Blagoevova 28
Bratislava - mestská časť Petržalka
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Peter Krajčovič
Blagoevova 28, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01, Slovenská republika
Tel: 0905601752