Barista v kaviarni COSTA COFFEE Aupark

30.11.2018 Lagardere Travel Retail, spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Aupark Bratislava
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Barman, Čašník, Pracovník rýchleho občerstvenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
Zamestnanecké výhody, benefity
• Práca na HPP - zmluvu na dobu neurčitú
• Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie + benefity (Multisport karta)
• Príležitosti kariérneho rastu
• Zázemie silnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti
• Supermoderné kaviarenské prostredie v dostupnej lokalite
• Partiu zapálených milovníkov kávy, ktorá vždy drží pri sebe
• Príležitosť pre osobný a profesionálny rozvoj
• Možnosť zúčastniť sa baristických súťaží aj v zahraničí
• Zaškolenie
• Nástup možný ihneď alebo dohodou
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 30.6.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Pripravovať fantastickú kávu a nápoje v kaviarni COSTA COFFEE
• Predávať rôzne dobroty a svojou starostlivosťou sprostredkovávať dokonalý pôžitok z kávy
• Starať sa o blaho našich zákazníkov
• Starať sa o kaviareň a všetky jej súčasti

Iné výhody:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Úsmev na tvári a chuť pracovať
• Veselú povahu a ochotu byť nápomocný všetkým zákazníkom
• Spoľahlivosť, lojalitu, starostlivosť a ústretovosť
• Zručnosť a túžbu sa neustále rozvíjať
• Hravosť, súťaživosť a obchodného ducha
• Prax mať nemusíš, všetko ťa naučíme

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno