Operátor

24.11.2018 RUDOLPH USINADOS SK, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, okres Spišská Nová Ves, Spišská Nová Ves, Radlinského , 05201
Slovensko, Košický kraj, okres Spišská Nová Ves

Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Ekonomika, financie, účtovníctvo; Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,19 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha a sledovanie chodu jedného alebo viacerých strojov.
Kontrolovanie opracovaných obrobkov a výrobkov pomocou meracích prístrojov.
Záujemcovia zašlú na email žiadosť o prijatie do zamestnania a budú následne pozvaní na pohovor.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie