Práca v modernej firme - Montáž - Malý Krtíš

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Mzda 3,00 €/hod. + variabilná zložka mzdy
  • po skúšobnej dobe mzda 3,20 €/ hod. + variabilná zložka
  • Vykonávanie činností podľa pracovných inštrukcií, práca s pracovným náradím
  • Kontrola strojov - operátor vizuálne kontroluje každý kus
  • Vypĺňanie sprievodnej výrobnej dokumentácie v prípade potreby
  • Manipulácia s materiálom
  • Dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
  • Dodržiavanie pracovného poriadku, pracovných inštrukcií, procedúr a disciplíny
Benefity a ďalšie výhody:
  • 13. a 14. plat
  • Príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • Posilňovňa pre zamestnancov priamo v spoločnosti
  • Pravidelné spoločenské a športové podujatia
  • Stravovanie vo firme za zaujímavých podmienok
  • Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
  • Pravidelné odborné školenia
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • priestorová predstavivosť,
  • manuálna zručnosť,
  • presnosť až precíznosť,
  • orientácia na prácu v tíme,
  • flexibilita a chuť učiť sa,