MAG/WIG Zvárač - NEMECKO

18.08.2019 G P S Trade s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bayern, Baden-Württemerg
Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 2700 EUR
V závislosti od vzdelania a predchádzajúcich skúseností.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta v Nemecku hľadáme pracovníkov na pozíciu zvárač.
Zváranie metódou MAG/WIG.

Požadovaná minimálne 3 ročná prax, technické myslenie a spoľahlivosť
Hľadáme samostatných pracovníkov ale aj zohrané dvojice.

Je potrebné ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni a mať vlastné auto.

Sme špecialisti pre krajiny Nemecko a Rakúsko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce.

Iné výhody:

- Zabezpečené ubytovanie
- Diéty
- DLHODOBÁ a STABILNÁ práca s nástupom ihneď
- Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- Možnosť práce aj pre dvojice
- Sprostredkovanie je bezplatné

V prípade, že máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk. On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.

Sme špecialisti pre krajiny Nemecko a Rakúsko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- Nutnosť DE jazyka
- Flexibilita
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Teamový hráč
- Možnosť nástupu čo najskôr