Obchodný manažér (Ref. č.: PR/020922)

29.06.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košický kraj, Prešovský kraj
Typ pracovnej ponuky: Obchod, Vrcholový manažment; Key account manager, Obchodný manažér, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1200€ (zavisí od skúseností) + vario
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zodpovednosť za pravidelný nákup zvereného portfólia produktov od lokálnych i medzinárodných spoločností
- vyhľadávanie nových nákupných a predajných možností v oblasti spracovania kovov
- stanovovanie interných cien produktov
- udržovanie obchodných vzťahov s koncovými zákazníkmi
- úzka kooperácia s oddelením logistiky a s Vedúcimi prevádzok v rámci celého Slovenska
- podpora lokálnych prevádzok a ich Obchodníkov
- komunikácia s kolegami v rámci dcérskych spoločností
- reporting priamo Regionálnemu obchodnému manažérovi
- sledovanie kvality nakúpeného tovaru a riešenie prípadných reklamácií
- vyžaduje sa cestovanie v rámci východného SK

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- vysokoškolské vzdelanie (obchodné alebo ekonomické)
- cca 2 roky skúseností z oblasti aktívneho obchodu z dynamického prostredia
- znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni
- samostatnosť
- dynamika
- silná orientácia na na cieľ
- proaktívny prístup k zvereným úlohám
- obchodnícke nastavenie