Manažérka smeny/Recepčná

11.02.2019 Fresh Lemon s.r.o. - Xoxo

Miesto práce: Xoxo Body & Mind, OC Cubicon, Staré Grunty 24, Bratislava
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Plat je rozdelený na fixnú a variabilnú časť. Fixná časť je 900,-eur. Variabilná časť sa pohybuje od 300,- do 600,-eur.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme manažérku smeny do salónu ponúkajúcemu nadštandardné služby svojím zákazníkom. Práca je na plný úväzok.
Práca zahŕňa tieto činnosti: vedenie tímu pracovníkov, vedenie a obsluha recepcie, práca s rezervačným softvérom, práca s pokladňou, koordinovanie pracovnej smeny, objednávanie tovaru, výpomoc pri reklamných aktivitách, atď..

Iné výhody:

Zamestnanecké zľavy na všetky služby a produkty v salónoch Xoxo Body and Mind, aj pre rodinných príslušníkov. Podporujeme profesionálny rast, ponúkame školenia zamerané na komunikáciu i osobný rozvoj. Práca v príjemnom kolektíve a dizajnovo zaujímavom prostredí.

Životopisy prosím posielajte na adresu hrdinova @ xoxo.sk spolu s uvedením pozície, o ktorú máte záujem. Po záujme z našej strany Vás pozveme na osobný pohovor.
Nástup dohodou, ideálne od marca 2019.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, pozitívny prístup k práci, príjmené vystupovanie, vodcovský typ.