#TsmeMy

    Odborný Asistent/ka na IT oddelení

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Pozícia / odvetvie

    Administratíva; Asistent

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme šikovného asistenta/asistentku, kt. bude odbornou pravou rukou riaditeľke zákazníckych IT systémov.
    Vašimi hlavnými úlohami bude:
    -koordinovať agendu a pracovný program nadriadenej
    -poskytovať administratívnu a organizačnú podporu v rámci daného organizačného útvaru
    -pripravovať analýzy procesov a IT systémov
    -pripravovať a analyzovať reporty dát z IT systémov
    -pripravovať podklady, prezentácie a iné materiály pre potreby príslušných riadiacich zamestnancov a potreby daného organizačného útvaru,
    -spracovávať vstupy a zadávať objednávky do ekonomického systému a spracovávať pracovné cesty pre príslušných riadiacich zamestnancov,
    -organizovať pracovné stretnutia, interné eventy a iné podujatia
    -vykonávať ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného v rámci dohodnutého druhu práce

    Ponúkaný plat

    950 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov. Okrem toho Vám ponúkame:
    - motivujúce platové ohodnotenie
    - ročný finančný bonus
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu a kultúry
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    1.12.2018

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Iné znalosti

    Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

    Všeobecne požadované znalosti

    -komunikatívnosť
    -cieľavedomosť a ochota učiť sa novým veciam
    -flexibilita
    -proaktívnosť
    -zodpovednosť
    -analytické myslenie
    -zmyseľ pre detail
    -1 ročná prax na obdobnej pozícií

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!