Administratívny pracovník na náborovom oddelení s nemeckým jazykom Ž/M

14.12.2018 CassCo Building s.r.o.
Miesto práce: Košický kraj; Košice
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
700 EUR/brutto/mes.
Termín nástupu do práce: od 3.12.2018
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 30.11.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- osobná, telefonická, e-mailová komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie
- spolupráca s náborovým, ekonomickým a obchodným oddelením spoločnosti
- inzerovanie voľných pracovných miest
- vedenie pohovorov s pozvanými uchádzačmi
- plánovanie a evidencia dovoleniek pre vyslaných zamestnancov
- vyhľadávanie a evidencia vhodných foriem prepravy a ubytovania pre zamestnancov
- analýzy, prieskumy, štatistiky a pravidelný reporting obchodnému
oddeleniu a vedeniu spoločnosti
- komunikácia v nemeckom jazyku

Iné výhody:

- bonus ku mzde za vzornú dochádzku
- motivačné prémie
- zabezpečený pitný režim
- moderné a dobre technicky vybavené pracovné prostredie
- možnosti vzdelávania
- firemné teambuildingové akcie

- nemecký jazyk na úrovni minimálne B2
- anglický a francúzsky jazyk veľkou výhodou
- ovládanie práce s PC (word, excel, internet)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Prvoradým cieľom spoločnosti CassCo building s.r.o. je kvalitne a na profesionálnej úrovni poskytovať služby v oblasti ľudských zdrojov rovnako pre zamestnávateľov, ako i pre záujemcov o zamestnanie. V súčasnom konkurenčnom prostredí sa stáva kvalita zamestnancov jedným z kľúčových predpokladov úspechu výrobných i nevýrobných podnikov a práve preto sa našim klientom snažíme poskytnúť flexibilitu, kvalitu a, samozrejme, zníženie nákladov pri zabezpečovaní pracovnej sily tak, aby sa mohli plne sústrediť na dôležitejšie činnosti svojho podnikania a jeho budúcnosť.

Adresa:

CassCo Building s.r.o.
Sofijská 25
Košice - mestská časť Ťahanovce
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Lucia Komanická
Sofijská 25, Košice - mestská časť Ťahanovce, 040 13, Slovenská republika
Tel: +421 944 900 004