ČSOB

Oblastný riaditeľ v ČSOB Poisťovni pre oblasť Poprad

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Poprad

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Vedenie a rozvoj tímu obchodníkov Riadenie obchodných aktivít smerujúcich k napĺňaniu obchodných cieľov a zabezpečenie chodu pobočky. Zabezpečenie kvalitnej starostlivosti o klientov ČSOB Poisťovne prostredníctvom tímu obchodníkov

Upresnenie platových podmienok

od 1500 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

Atraktívne finančné ohodnotenie – možná mesačná odmena za výkon priemerne 1500€+ Príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine Otvorené možnosti profesijného rastu
Zaujímavá práca v silnej Finančnej skupine ČSOB Flexibilný pracovný čas Odborné vzdelávanie
Skvelý tím

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

Prax vo vedení tímu obchodníkov Organizačné schopnosti, orientácia na výsledky a efektivitu Prax v oblasti finančníctva alebo bankovníctva výhodou Pozitívna energia a chuť posúvať veci dopredu Cieľavedomosť
*Nadanie motivovať ľudí
*Ostatné znalosti:
*Personalistika - základy
*Microsoft Outlook - pokročilý
*Microsoft PowerPoint - základy
*Microsoft Word - pokročilý
*Microsoft Excel – pokročilý
*Vodičský preukaz – B

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie