Strojárenský pracovník TRNAVA

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • hlavný pracovný pomer v zahraničnej spoločnosti v Trnave,
  • práca v 3-zmennej alebo 4-zmennej prevádzke,
  • obsluhovať výrobné stroje a zariadenia, kontrolovať kvalitu výrobkov,
  • vyrábať plastové diely na vstrekovacích lisoch
  • vykonávať jednoduchú údržbu a čistenie strojov a zariadení,
Benefity a ďalšie výhody:
  • motivujúce finančné ohodnotenie - zárobok okolo 900€ v čistom
  • možnosť zvyšovania tarifnej triedy
  • príspevok na dopravu, dochádzkový bonus, nadštandartné príplatky ku mzde
  • 13. a 14. plat,
  • pestrý sociálny program ( príspevok na DDS, rôzne benefity )
  • dotácia stravy
  • kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • ukončené minimálne základné vzdelanie
  • skúsenosti v oblasti strojárenskej resp. automobilovej výroby sú vítané,
  • dobrý zdravotný stav (práca v noci, práca v stoji, alergie),
  • ochota pracovať v nepretržitej prevádzke,
  • samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť