startgroup

Plánovač výroby

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Žiar nad Hronom
okres Žiar nad Hronom

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta , ktorý pôsobí v oblasti výroby a predaja hliníkových profilov hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Plánovač výroby.

Hlavnou úlohou Plánovača výroby na tejto pozícii je príprava výrobného plánu, tvorba výrobného plánu na základe prepočtu výrobných kapacít a tvorba denného výrobného plánu pre jednotlivé strojné zariadenia.

Medzi ďalšie pracovné úlohy patrí:

• úprava už existujúcich plánov na základe skladových zásob
• denné sledovanie a korekcia
• zabezpečenie plynulosti výroby
• komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• reporty nadriadenému

Na tejto pracovnej pozícii si vieme predstaviť kandidáta z oblasti výroby so znalosťou anglického jazyka na aktívnej úrovni, ktorému nechýba logické a technické myslenie. Má organizačné a riadiace schopnosti.

Hľadáme človeka, ktorý:

• je samostatný, zodpovedný
• technicky zdatný
• výhodou je znalosť systému SAP
• aktívne komunikuje v anglickom jazyku - podmienka
• má prax vo výrobnej spoločnosti - výhoda

Ponúkaný plat

1000 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• príspevok na DDP
• aktívne odmeňovanie vo forme 13. a 14. platu
• ročné odmeňovanie
• bezplatné stravovanie
• dlhodobo perspektívna práca v stabilnej spoločnosti;
• dobré pracovné zázemie, priateľská a otvorená firemná kultúra
• dostatočný priestor na sebarealizáciu, odborný a osobný rast

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku. Za všetky reakcie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou