Predavačka - Šaľa

09.09.2019 LETMANN, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Šaľa
Nitriansky kraj; okres Šaľa; Šaľa
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 EUR
stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 31.8.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Predajňa sa náchádza na železničnej stanici v Šali, jedná sa o predajňu Letmann Market/trafika so sortimentom predaja - tlač, cigarety, tabakové výrobky, tabak, cukrovinky, doplnkový tovar, obsluha terminálu Tipos.
Pracovná doba - dvojzmenná prevádzka / jeden týždeň ráno,druhý týždeˇpoobedde/ : ráno od 05 .00 do 13.00 hod, poobede od 13.00 do 19.00 hod, každý druhý víkend : sobota od 05.00 hoddo16.00 hod a nedeľa od 12.00 hod do 19.00 hod.

Iné výhody:

stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ, mzda vždy načas, výhodná pracovná doba - 15 dní v mesiaci, vianočné príspevky, mesačné odmeny za dobrý pracovný výkon, zaškolenie personálu, dlhodobá pracovná perspektíva.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Informácie pre uchádzača:

Nutný osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Prax v obchode vítaná, komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť , práca s RP.