Senior technik telekomunikačných služieb a sietí

17.01.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Zriaďovať, inštalovať, odovzdávať, prevádzkovať a rušiť telekomunikačné služby, siete a zariadenia.
- Vykonávať údržbu, konfigurácie, migrácie a technologické zmeny na telekomunikačných službách, sieťach a zariadeniach.
- Merať, diagnostikovať a odstraňovať poruchy na telekomunikačných službách, sieťach a zariadeniach, vrátane IT koncových zariadení a LAN sietí.
- Zabezpečovať prevádzku, servis a životný cyklus IT koncových zariadení a LAN sietí.
- Zodpovedať za stav skladových zásob vrátane naskladnenia a vyskladnenia.
- Aktualizovať a udržiavať technickú dokumentáciu.
Ponúkaný plat (základná mzda):
915 EUR
Iné výhody:
Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- kompenzácia pri práceneschopnosti
Termín nástupu do práce:
1.2.2019
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
rozhodnosť, asertivita, komunikačné zručnosti, zákaznícka orientácia, tímová práca, zodpovednosť a spoľahlivosť, samostatnosť
3 roky praxe so zameraním na telekomunikačné siete
PC professional
paragraf 22 pre samostatnú prácu s el. zariadeniami do 1000V
Vodičský preukaz:
Skupina: B