startgroup

Zoraďovač CNC

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj; Okres Žiar nad Hronom
Žiar nad Hronom

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Zoraďovač CNC.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre rozvíjajúcu sa a dynamickú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou hliníkových lisovaných profilov.

Hlavnou úlohou Zoraďovača CNC na tejto pozícii je nastavovanie a zoradenie CNC strojov v trojzmennej/nepretržitej prevádzke.

Ďalšie typické činnosti Zoraďovača CNC na tejto pozícii sú:

• kontrola správnosti nastavenia podľa technickej dokumentácie
• nastavenie mechanických strojov
• korekcie a úpravy na existujúcich CNC strojoch
• uvoľnenie výroby prvých kusov po zoradení
• spolupráca s CNC programátormi a operátormi

Ponúkaný plat

4.62 EUR/hod.

Benefity a ďalšie výhody

• príspevok na III. pilier
• príspevok na dopravu
• príplatky za zmennosť
• dochádzkový bonus
• 13. a 14. plat
• stravné lístky 3,60€
• mesačné prémie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Hľadáme človeka, ktorý:

• má prax min. 2 roky na rovnakej pozícii
• má znalosť NC kódov (HAAS, ELUMA, CHIRON)
• ovláda prácu s MS Office
• ovláda čítanie technickej dokumentácie
• ovláda anglický jazyk (B1)