Čašníčka

03.10.2019 Zoomcafé

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Trebišov
Trebišov
M.R.Štefánika 56
07501

okres Trebišov; Trebišov
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 520 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

príplatky po 22:00 hod., príplatky sobota/nedeľa/sviatok, kariérny rast, odb. vzdelávanie, foremné akcie, nápoje zadarmo, účasť na vzdelávacích konferenciách, odmeny pri prac. a súkromných jubileách , zľavnené stravné lístky, dni voľna navyše

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
520 € mesačne

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 11. 2018

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Náplň (druh) práce
Čašníčka
obsluha zákazníkov, práca s pokladňou, komunikácia s ľuďmi dodržiavanie gastron. pravidiel, komplexná starostlivosť o zákazníka,
prijímanie objednávok a udržiavanie čistoty

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 12:00
do 23:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna

Ďalšie požiadavky:

potrebný je zdravotný preukaz alebo hyg. minimum, komunikatívnosť, dochvíľnosť, šikovnosť, ústretovosť