Práca vo finančnom sektore

05.12.2018 Lucia Ambrušová
Miesto práce: Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 EUR
výška zárobku závisí od pracovného výkonu za daný mesiac
Termín nástupu do práce: od 7.1.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok, trainee program, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 14.12.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nášho tímu hľadáme na dlhodobú spoluprácu šikovných a ambicióznych ľudí, ktorí chcú budovať svoju kariéru v oblasti finančného sektora. Máme záujem o príjemných a komunikatívnych kolegov, ktorých baví práca s ľuďmi a motivuje ich profesijný rast.
Vďaka zvyšujúcemu sa počtu obchodných príležitosti sa stále rozrastáme a plánujeme budovanie sietí nie len v rámci SR ale aj na trhoch v Španielsku
Pracovná náplň zahŕňa:
Vypracovávanie a prezentácia finančných analýz a finančných plánov
Správa portfólia existujúcich klientov, zabezpečovanie pravidelného servisu klientov
Práca v kolektíve
Práca manažéra, budovanie a riadenie tímu
Založenie živnosti sa nevyžaduje

Iné výhody:

nadštandardné finančné ohodnotenie
pravidelné školenia
teambuildingy
flexibilná pracovná doba
cestovanie
možnosť osobnostného rastu

Informácie pre uchádzača:

termín nástupu podľa dohody

Komunikatívnosť
Príjemné vystupovanie
Cieľavedomosť
Manažérske schopnosti
Bezúhonnosť
Práca s PC
Znalosť anglického, ruského a/alebo španielskeho jazyka nie je podmienkou, ale je výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

SZČO vo finančnom sektore

Oblasť pôsobenia:

Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)

Adresa:

Lucia Ambrušová
Pražská 2529/7
Zvolen
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Pražská 2529/7, Zvolen, 96001, Slovenská republika
Tel: +421902599550