Praktické sestry/zdravotnický asistent

12.11.2018 SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Brno - Modřice
Česká republika; Juhomoravský kraj
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 1055 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče v rozsahu stanoveném právními
předpisy
 odborné zdravotnické výkony
 práce s dokumentací klienta v Cygnus 2
 spolupráce s lékaři
 dohled nad dodržováním dietních opatření u klientů
 koordinace týmu pečovatelů na směně
 pozice primární sestry pro určené klienty

Iné výhody:

Mzdu odpovídající vašim zkušenostem od 1.055,-€
 příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %
 poukázky na volný čas, kulturu a zdraví
 bonusy za věrnost
 dotované stravování
 možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje
 trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě
 firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek
 práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie
 možnost využití wellness a bazénu v budově
 práce v dostupnosti MHD, možnost zajištění ubytování

Všeobecne požadované znalosti:

Způsobilost k výkonu povolání praktické sestry/bratra
 zájem o oblast sociálních služeb
 empatii a schopnost rozpoznat a vyřešit potřeby klientů
 samostatnost a rozhodnost
 zodpovědnost
 výborné komunikační schopnosti
 zdravotní a trestní způsobilost
 základní znalost práce na PC

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno