Chladiar - mechanik chladiarenských zariadení

30.07.2019 doem, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Slovensko, Žilinský kraj, okres Žilina

okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Automechanik, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 576 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Zaradenie sa do spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami.
- Profesijný rast a vzdelávanie.
- Základná zložka mzdy 576,-€ počas doby zapracovania.
- Po zapracovaní sa k základnej mzde pripočítava osobné ohodnotenie podľa odpracovaných výkonov. Priemerná čistá mzda zapracovaných technikov presahuje 1000,-€ v čistom
- Stabilné a dlhodobé zamestnanie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
576 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 11. 2018

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 5. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš profesijný životopis na našu e-mailovú adresu: email alebo poštou na adresu sídla spoločnosti: Komenského 31, 010 01 Žilina.
K životopisu je potrebné pripojiť nasledovný písomný súhlas so spracovaním vašich osobných údajov. Bez tohto súhlasu, nebude možné Váš životopis ďalej spracovávať, a teda nebudeme Vás môcť ďalej kontaktovať.

Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), zamestnávateľovi PSS SVIDNÍK, a.s., IČO: 36454192, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Náplň (druh) práce
- Inštalácia, pravidelná údržba, servis a opravy chladiarenských zariadení, sušičov stlačeného vzduchu.
- Starostlivosť o zákazníkov.
- Pôsobenie v rámci územia SR.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnika - energetika

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

- SOU / SŠ so zameraním na strojárstvo, energetiku.
- SZCHKT
- Flexibilita.
- Samostatnosť v práci, zodpovednosť.
- Výhodou je znalosť anglického jazyka a prax na podobnej pozícií.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť