Bezpečnostný pracovník - recepcia/vrátnica

10.01.2019 SECURITAS SK, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, okres Galanta, Sereď, xxx xxx, 00000
Slovensko, Trnavský kraj, okres Trnava, Trnava, xxxxxx xxxxxx, 00000
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Senec, Senec, Diaľničná cesta 13, 90301

okres Galanta, okres Senec, okres Trnava; Sereď
Typ pracovnej ponuky: Civilná ochrana a bezpečnosť, Pomocné práce a brigády; Pracovník strážnej služby
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,2 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných bezpečnostných pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:
- zabezpečovanie ochrany majetku alebo osôb,
- obsluhovanie bezpečnostných zariadení, monitorovanie kamerového a bezpečnostného systému,
- ochrana súkromného majetku pred poškodením, znehodnotením a odcudzením,
- preventívna kontrola osôb pri vstupe do strážených objektov,
- vykonávanie pravidelných obchôdzok zvereného objektu,
- spolupráca so zložkami policajného, hasičského a záchranného zboru,
- kontrolovanie a zabraňovanie nepovoleným vstupom a vstupom s nepovolenými predmetmi,
- dodržiavanie pokynov nadriadeného pracovníka bezpečnostnej služby.

Iné výhody:

- Práca v nadnárodnej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu,
- stravné lístky v cene 3,90 eur
- možnosť ubytovania - zamestnávateľ hradí 50%
- možnosť získať alebo obnoviť si preukaz odbornej spôsobilosti
- všetky zákonné príplatky - práca vo sviatok, práca v sobotu a nedeľu, práca v noci
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • fyzická zdatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- Príjemné vystupovanie,
- bezúhonnosť,
- zdravotná spôsobilosť,
- čistý odpis registra trestov,
- preukaz odbornej spôsobilosti pre výkon SBS.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

SECURITAS SK, s.r.o.
Bojnická cesta 1911/3
97101 Prievidza
Slovensko
Tel: +421911849610