Jednoduché manipulačné práce v sklade. UBYTOVANIE DOPRAVA A STRAVNÉ LÍSTKY ZADARMO

24.04.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Gáň (Galanta)
okres Bratislava, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Komárno, okres Levice, okres Malacky, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Pezinok, okres Piešťany, okres Prievidza, okres Šaľa, okres Senec, okres Trenčín, okres Trnava
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Špedícia, doprava a logistika, Výroba; Logistik, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník, Robotník, Vedúci technického oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,44 EUR/hod.
3,44/brutto + bonusy + stravné lístky a doprava do práce z okolia zdarma
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca v logistickom centre v Gáni pri Galante
- vykládka/nakládka tovaru z kamiónov
- balenie paliet fóliou
- pomocné upratovacie práce v sklade
- triedenie tovaru

Iné výhody:

- práca na trvalý pracovný pomer
- nepožadujeme prax ani skúsenosti
- možný nástup ihneď
- sčítanie príplatkov ( napr. ak pracuje v sobotu nadčasovú zmenu, vyplatíme Vám príplatok za nadčas aj príplatok za prácu v sobotu.)
- výkonnostné bonusy
- doprava zo širokého okolia zdarma
- zabezpečené ubytovanie ZADARMO
-stravné lístky zadarmo
- na komunikáciu pre pracovníkov bude pridelený koordinátor
- hovoríme aj po maďarsky / beszélünk magyarul is.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)
- ochota nadčasovať 6. zmenu v týždni (oznámené včas) za príplatok
- absolvovanie vstupnej lekárskej prehliadky u lekára
- výpis z Registra trestov
- fyzická spôsobilosť na výkon práce