Majster v hale druhotných surovín - Zohor

19.08.2019 FCC Slovensko, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce:
Slovensko, okres Malacky, Zohor, Bratislavská 18, 90051

okres Malacky
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo, Výroba; Majster výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Riadenie a organizovanie pracovných činností na stredisku Druhotné suroviny,
- zabezpečovanie vstupnej vizuálnej kontroly druhotných surovín,
- vedenie prevádzkovej dokumentácie (prevádzkový denník),
- riadenie a kontrola činnosti údržby, opráv strojov, VZV a mechanizmov,
- nahlasovanie porúch na zariadeniach priamemu nadriadenému,
- riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení a ich odstránenie,
- spolupráca pri mesačnej inventúre druhotných surovín,
- kontrolovanie dodržiavania technologických postupov a hygienických predpisov, predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ochrany pred požiarmi,
- udržiavanie poriadku na pracovisku.

Iné výhody:

- k uvedenej základnej mzde ešte prináleží mesačná pohyblivá zložka 200,- EUR,
- zázemie nadnárodnej spoločnosti,
- kompletné vstupné zaškolenie na pracovisku,
- 13. mzda za hospodársky a konsolidovaný výsledok spoločnosti,
- odmeny za mimoriadne pracovné výsledky či vysoké pracovné nasadenie a za zlepšovacie návrhy,
- príspevky zo Sociálneho fondu na regeneráciu pracovnej sily, zdravotnú starostlivosť, pri pracovných a životných jubileách,
- možnosť vzdelávania a kariérneho rastu v štruktúre spoločnosti.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 6:00
do 14:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- Min. 2 roky pracovné skúsenosti s riadením menšieho kolektívu zamestnancov,
- pracovné skúsenosti v oblasti životného prostredia alebo odpadového hospodárstva výhodou,
- zodpovedný a iniciatívny prístup k riešeniu problémov,
- organizačné schopnosti.