Hľadáte si stabilnú a dobre platenú prácu? My hľadáme kolegov do tímu operátorov.

14.11.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košický kraj; Košice, Rožňava
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba; Manažér kvality, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Vedúci technického oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 2,91 EUR/hod.
priemerná mzda je 650 € + preplácame dopravu +nadštandardné príplatky za poobedné a nočné zmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Táto práca je vhodná aj pre uchádzačov z okolitých miest a obcí - bezproblémové SAD spoje až priamo k závodu

Vašou náplňou práce bude:

- jednoduchá práca
- výroba senzorov a snímačov
- kontrola kvality

Iné výhody:

- jednoduchá a fyzicky nenáročná práca
- čisté pracovné prostredie
- preplácame 50% nákladov na cestovné (SAD a MHD), SAD autobus Vás odvezie až priamo pred závod
- bezplatné zaškolenie priamo v závode
- stravné lístky
- osobný konzultant

Iné znalosti:

neuvedené

- šikovnosť
- zdravotná spôsobilosť (nočné zmeny),
- zodpovednosť
- chuť pracovať

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie