Klientsky pracovník na pobočke pre ČSOB Stavebnú sporiteľňu Trenčín

13.11.2018 ČSOB
Miesto práce: Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): od 600 € brutto
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

*Bavilo by Vás plniť klientom ich sny o lepšom bývaní? Ste obchodník?
*Dokážete oceniť výhody trvalého pracovného pomeru a zároveň motivačného provízneho ohodnotenia?
*Potom hľadáme práve Vás.
*INFORMÁCIE O NÁPLNI PRÁCE:
*zaisťovanie priameho styku s klientmi v oblasti poskytovania finančného poradenstva
*poskytovanie informácií a poradenstva klientom o finančných produktoch v súlade so stratégiou predaja v oblasti stavebného sporenia a stavebných úverov
*plnenie administratívnych úloh (príprava zmlúv, overovanie dokumentov, reporting)
*dodržiavanie metodických a procesných pravidiel banky
*fixná mzda + provízny systém odmeňovania

Iné výhody:

mzda od 600 € /dvojzložkové odmeňovanie s atraktívnou variabilnou zložkou mzdy/

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB Finančnej skupiny
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Iné znalosti:

neuvedené

*úplné stredoškolské príp. vysokoškolské vzdelanie
*hľadáme aktívneho obchodníka so zameraním na výsledok
*komunikačné zručnosti
*ochota komunikovať s klientom
*orientácia na ciele a obchodné výsledky
*aktívny prístup k práci
*prax v oblasti stavebného sporenia a úverov výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

ČSOB banka je členom silnej medzinárodnej finančnej skupiny KBC a patrí medzi najstaršie bankové domy na slovenskom trhu. Svoje bohaté skúsenosti z oblasti bankovníctva prináša svojim klientom už takmer 50 rokov.

Spolu s dcérskymi spoločnosťami tvorí jednu z najväčších finančných skupín na Slovensku so službami pre všetkých klientov – občanov, malé a stredné podniky, korporátnu klientelu a tiež privátnych klientov.

Jedinečnosť ČSOB spočíva v rozsahu ponúkaných finančných služieb. Pod „jednou strechou“ ponúka okrem bankových produktov aj poistenie, stavebné sporenie, lízing či rôzne investičné produkty.

Našim klientom poskytujeme prvotriedny individuálny prístup, moderné technológie a kompletné produktové portfólio.

Do nášho tímu hľadáme ľudí, ktorí uznávajú rovnaké hodnoty ako my a pre ktorých je práca s ľuďmi výzvou.

Ste to vy?

Oblasť pôsobenia:

Bankovníctvo, peňažníctvo

Adresa:

ČSOB
Michalská 18
Bratislava
Slovenská republika