Miesto práce: Slovensko, okres Spišská Nová Ves, Spišská Nová Ves, A. Mickiewicza 6, 05201
Slovensko, Košický kraj, okres Spišská Nová Ves

Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Štátna a verejná správa, Výroba, Zdravotníctvo a farmácia; Hygienik, Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: 1. 2. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Činnosti pre tvorbu podkladov na riadenie, na kontrolu alebo prípravu materiálov na odborné stanoviská v štátnej službe.
Kontrolná, dozorná alebo inšpekčná činnosť vo vymedzenom úseku štátnej správy.
Mzda: 589,50 + zvýšenie platovej tarify za služobnú prax.
Základnou podmienkou je štúdijný odbor "verejné zdravotníctvo"!!!
Záujemcovia si telefonicky dohodnú osobný pohovor.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 07:30
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Nelekárske zdravotnícke vedy
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie