custom-banner

Hľadáme manažéra logistiky a nákupu.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1700 EUR
    Platové podmienky na uvedenej pozícii sa pohybujú medzi 1700 -2300 €.
    Požadujeme skúsenosť na podobnej pozícii v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskym priemyslom minimálne 2- 3 roky.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.1.2019

Hľadáme aktívneho a kreatívneho kandidáta, ktorý by bol súčasťou nášho skvelého tímu:

Vašou hlavnou náplňou práce by bolo :

Vedenie celkovej logistiky spoločnosti (plánovanie, nákup, koordinácia nákupu, riešenie reklamácii).
Proces výberu najvhodnejšieho dodávateľa podľa prislúchajúcich kritérií.
Tvorba návrhov a zlepšovaní pre celkový proces nákupu.
Podpora a koordinácia svojho tímu.
Organizovanie stretnutí s dodávateľmi s účelom vylepšenia obchodných vzťahov.
Kontrola objednávok a prijatých a odoslaných faktúr, ktoré súvisia s procesom nákupu.
Tvorba reportov.
Kontrola a plánovanie skladových zásob a ich celková optimalizácia.
Zamestnanecké výhody, benefity
Práca v stabilnej výrobnej spoločnosti s tradíciou.
Finančné a nefinančné bonusy.
Kurzy, zaškolovanie a vzdelávacie programy.
Možnosť kariérneho rastu.

Benefity a ďalšie výhody:

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)