custom-banner

Obsluhovanie linky v Bratislave

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Devínska Nová Ves
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    950 - 1150 EUR
    Spoločnosť ponúka benefit preplácania prepravy do práce.
    13. plat vyplácaný formou letného a zimného bonusu
    150€ mesačné bonusy za dochádzku
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Láka Vás osobnejší kolektív a nerutinná práca? Máte radi menšie závody?
Ak áno, zašlite nám Váš životopis.

Vaša náplň práce by bola:

Práca s automatizovanými strojmi a priemyselnými robotmi,
vkladanie dielov do príslušných zariadení,
montovanie častí z ocele a hliníka,
vyberanie a vkladanie dielcov na palety.

Uvítame manuálnu zručnosť a fyzickú zdatnosť.

Benefity a ďalšie výhody:

Práca pre stabilnú spoločnosť medzinárodného charakteru.
Príplatky za nadčasy a prácu cez sviatky nad rámec zákona.
Prémie k mzde.
Osobnejšie prostredie s menším počtom zamestnancov.
Preplácanie nákladov na dopravu v plnej výške.
Rodinné akcie.

Informácie pre uchádzača:

Počas prvých troch mesiacov od nástupu bude prebiehať školenie v Maďarsku, po kompletnom zaškolení od 1.10.2021 už bude výkon práce v Devínskej n/Vsi.

Všeobecne požadované znalosti:

zodpovednosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B