#TsmeMy

    Špecialista rozvoja fixných sietí

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava, Trnava
    Bratislava a Trnava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Spracovávať návrhy tech. riešení pre výstavbu, rekonštrukciu alebo opravu tlkm. siete. Vykonávať evidenciu vyjadrení orgánov štátnej správy a správcov ostatných inž.sietí pre projekty. Vykonávať prípravu podkladov pre presmerovanie. Vykonávať vynútené zmeny v priebehu realizácie stavby. Vykonávať dozor investora nad uskutočňovaním stavieb. Zadávať a aktualizovať údaje o statuse stavby v informačnom systéme. Participovať na projektoch podľa pridelenej role.

    Ponúkaný plat

    1200 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
    a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    01.01.2019

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)

    Iné znalosti

    Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

    Všeobecne požadované znalosti

    Zodpovednosť, samostatnosť, logické myslenie , flexibilita, inovatívnosť, chuť odborne rásť, tímový hráč

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!