Operátorka výroby v Malackách. Doprava a ubytovanie zabezpečené.

14.11.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Malacky
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bratislava, Brezno, Bytča, Čadca, Detva, Dolný Kubín, Dunajská Streda, Galanta, Gelnica, Hlohovec, Humenné, Ilava, Kežmarok, Komárno, Košice, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Levice, Levoča, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzilaborce, Michalovce, Námestovo, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Šaľa, Senec, Snina, Sobrance, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Vranov nad Topľou, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Žilina, Zlaté Moravce, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 630 EUR
810€/mesiac = 630€ + príplatky do výšky 180€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- výroba tesnení na bočné a zadné sklá
- výroba skiel, montáž a kompletizácia okenných modulov a spojlerov
- spracovanie plastových dielcov
- trojzmenná prevádzka (týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná)
- práca vhodná pre ženy

Iné výhody:

- doprava zdarma
- doprava zo smerov: Kúty, Záhorská Ves, Bilkové Humence, Borský Sv.Jur, Holíč, Senica
- stravovanie v závodnej jedálni
- víkendy voľné
- školiace stredisko
- príspevok na ubytovanie

Iné znalosti:

neuvedené

- manuálne zručný,
- záujem o dlhodobú prácu,
- dobrá fyzická kondícia
- spoľahlivý, zodpovedný
- logické myslenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno