Servisný Technik pre klimatizácie s vyhláškou §21 pre Banskobystrický alebo Žilinský kraj !

16.12.2018 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnik, Servisný inžinier, Servisný technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
JUNIOR: od 1000 € Brutto, SENIOR: od 1300 € Brutto (v závislosti od kvalifikácie a praxe)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, stabilnú firmu, hľadáme SERVISNÉHO TECHNIKA pre Banskobystrický alebo Žilinský kraj!
Pracovná zmluva priamo so spoločnosťou!

Hlavné zodpovednosti:

- údržba a oprava chladiarenských zariadení, VZT zariadení
- bežná údržba a čistenie klimatizačných zariadení
- príprava materiálu na realizáciu zákaziek
- poskytovanie technickej podpory a riešenie technických problémov u zákazníka
- vykonávanie záručných a pozáručných opráv
- práca s jednoduchým elektrickým náradím
- administratívna činnosť, práca s technickou dokumentáciou v anglickom jazyku

Iné výhody:

- dlhodobá spolupráca
- pracovná zmluva priamo so spoločnosťou
- motivujúce finančné ohodnotenie+BONUSY+odmeny/diéty
- zaškolenie na prácu!
- služobný telefón a notebook! služobné vozidlo aj na súkromné účely!
- pracovný čas: 7:00-15:30
- stravné lístky v hodnote 4€
- mzda + Vyplácané diéty počas pracovných ciest/99%času/

- skúsenosť s klimatizáciou, VZT, chladiarenskými prístrojmi (výhodou)
- ochota tráviť čas na služobných cestách
- §21 - NUTNOSŤOU
- certifikát podľa vyhlášky 321/2012 Z.z. - výhodou
- certifikát podľa vyhlášky č. 286/2009 Z.z. - NUTNOSŤOU
- anglický jazyk (základná znalosť, nutnosť orientácie v technickej dokumentácii, ktorá je vedená v anglickom jazyku)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.

Oblasť pôsobenia:

Sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Kontaktné údaje:

Michaela Vaňovcová
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovenská republika