Servisný poradca - Trenčín !

13.11.2018 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Back office špecialista, Finančný poradca, Klientský poradca, Leasingový poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
+kvartálne odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta hľadáme komunikatívneho, ambiciózneho a zodpovedného kandidáta, ktorý má chuť budovať svoju kariéru v oblasti bankovníctva.

Náplň práce:

- komunikácia a poradenstvo v oblasti bankových produktov pre klientov
- otváranie a rušenie bankových účtov
- analýza finančnej situácie zákazníka, odporúčania na možné riešenia
- hotovostné a bezhotovostné operácie na účtoch
- aktivácie nových služieb
- administratívne činnosti v súvislosti s poskytovaním služieb

Iné výhody:

- motivujúci bonusový systém
- príplatky za sviatok, víkend v prípade potreby
- možnosť kariérneho rastu
-zvýhodnenia na produkty spoločnosti
- ďalšie benefity - príspevok na DDS, zdravotnú starostlivosť, dovolenka naviac za každý odpracovaný rok ...

Iné znalosti:

neuvedené

- dynamická osobnosť
- komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie
- ochota vzdelávať sa
- pro-klientský prístup
- orientácia na výsledky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.

Oblasť pôsobenia:

Sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Kontaktné údaje:

Michaela Vaňovcová
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovenská republika