Výrobno-technický manažér/ manažérka

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Karlovy Vary
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3000 EUR
    Atraktívny balík odmeňovania (hrubá mesačná mzda od 3.000 Euro - v závislosti od kvalifikácie a skúseností je možnosť vyššieho platu s individuálnymi výhodami - napríklad pri presťahovaní, kde Vás radi podporíme pri hľadaní ubytovania, ako aj pri samotnom sťahovaní).
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.1.2019

Našim zákazníkom je 100% súkromná rakúska spoločnosť, ktorá pôsobí už mnoho rokov ako európsky líder vo svojom obore. Cez celosvetovú koncernovú pôsobnosť kladie veľký dôraz na rodinnú firemnú kultúru s cieľom uspokojiť zákazníkov a zamestnancov.
Z dôvodu rozšírenia riadiaceho tímu vo výrobnom závode v Karlovarskom kraji (ČR) hľadáme procesne orientovaných a zodpovedných kandidátov na obsadenie pozície
Výrobno-technický manažér
- Karlovy Vary / Česká republika
Pracovná náplň:
- Analýza a optimalizácia existujúcich výrobných postupov a štandardov
- Tvorba a implementácia nových výrobných postupov a procesov
- Plánovanie a riadenie výroby
Zodpovednosť za dodržanie kvality, nákladov a časových plánov
Vedenie a motivácia tímu
Príprava investičných plánov

Benefity a ďalšie výhody:

Stabilné zamestnanie v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti s dôrazom na tradíciu
Intenzívne zaškolenie a možnosť ďalšieho rozvoja
Rôznorodá pracovná náplň s vysokou mierou zodpovednosti a samostatnosti

Informácie pre uchádzača:

Analýza, definícia a implementácia nových výrobných štandardov a pravidelná komunikácia s vedením spoločnosti patrí k Vaším každodenným úlohám?
Ste pripravený prijať nové výzvy?
Potom je toto ideálna šanca pre mladé talenty s potenciálom k ďalšiemu rastu v oblasti kovovýroby.
V prípade vášho záujmu sa tešíme sa na zaslanie Vášho životopisu s uvedením referenčnej značky 68005 emailom na adresu bewerbung @ isg.sk.
Prípadné doplňujúce informácie Vám prípadne rada poskytne naša konzultantka pani Nadia Hagenová (+431 664 8832 67 72) .

Všeobecne požadované znalosti:

Úspešne ukončené štúdium ekonomického smeru a preukázateľná prax vo výrobnom prostredí (kovovýroba, strojárenstvo, výroba plastov...)
· Skúsenosť na vedúcej pozícii vo výrobnej spoločnosti strednej veľkosti
· Dobrá znalosť nemčiny a znalosť angličtiny
· Ochota cestovať – návštevy koncernovej centrály a ostatných výrobných závodov
· Inovačný duch/procesné myslenie/schopnosť správneho úsudku
· Schopnosl! vyjednával!/asertivita/orientácia na kvalitu

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)
    Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
  • Vodičský preukaz:
    B