SMT OPERÁTOR s ubytovaním

13.11.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nová Dubnica
Trenčiansky kraj; Ilava, Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Elektrotechnika a energetika, Výroba; Elektromechanik, Elektronik, Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér, Robotník, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,7 EUR/hod.
od 3,70 +ostatné príplatky aj nad rámec zákona
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha osadzovacích automatov
- kontrola kvality potlače
- kontrola zaspájkovania DPS
- kontrola stierok a šablón
- zopovednosť za zverené pracovné náradie

- práca v 2,3-4 zmennej prevádzke
- práca vhodná pre mužov a ženy

- veľká príležitosť pre tých, ktorí hľadajú prácu a chcú pracovať
- práca na trvalý pracovný pomer
- výhodnejší systém odmeňovania (bonusy za dochádzku, kvalitu, ...)
- preplatenie cestovného pri účasti na pohovore nad 20 km
- dochádzkový bonus,

- príplatky za poobedné a nočné zmeny nad rámec zákona,
- stravovanie v závodnej jedálni / obed, večera /
- SL - aj nad rámec zákona,

- firemný autobus,
- cestovný príspevok,
- bezplatné ubytovanie, alebo príspevok na bývanie,

- športové, alebo kultúrno-spoločenské benefity

- výplata vždy na čas,
- váš konzultant počas celej doby trvania PP,

Iné znalosti:

neuvedené

- manuálna zručnosť, šikovnosť,
- samostatné technické myslenie,
- práca s PC,
- zodpovednosť, fexibilita,
- ochota učiť sa nové veci a pracovať na zmeny

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno