Obchodný manažér

12.07.2019 PAS Bj, s.r.o.

Miesto práce: Slovensko, Prešovský kraj, okres Bardejov, Bardejov, Štefánikova 3163, 08501
Slovensko, Žilinský kraj, okres Ružomberok

okres Banská Bystrica, okres Bardejov, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Prešov, okres Ružomberok
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 910 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

 prezentácia spoločnosti a jej produktov,
 akvizície a starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
 plnenie stanovených obchodných cieľov a úloh,
 pravidelný reporting nadriadenému.

Iné výhody:

- mesačné príplatky do výšky 170 € v čistom
- bonusy z predaja
- služobné technické vybavenie-auto, telefón, tablet

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Ponúkané výhody

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • prezentovanie
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- vodičský preukaz skupiny B
- výborné komunikačné, prezentačné a presvedčovacie schopnosti
- aktívny prístup k riešeniu problémov, iniciatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť
- praktické skúsenosti v oblasti predaja výhodou
- ovládanie práce s PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet,....)

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • spoľahlivosť