Pracovník Logistiky, VZV a CXT zásobovanie - Bratislava DNV - ubytovanie je zabezpečené

13.11.2018 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Devínska Nová Ves
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bratislava, Brezno, Bytča, Čadca, Detva, Dolný Kubín, Dunajská Streda, Galanta, Gelnica, Hlohovec, Humenné, Ilava, Kežmarok, Komárno, Košice, Krupina, Kysucké Nové Mesto, Levice, Levoča, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Medzilaborce, Michalovce, Myjava, Námestovo, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Pezinok, Piešťany, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Šaľa, Senec, Senica, Skalica, Snina, Sobrance, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Topoľčany, Trebišov, Trenčín, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Vranov nad Topľou, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Žilina, Zlaté Moravce, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 850,10 € + 300 € príplatky a bonusy (zahrnuté v zmluve)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre medzinárodnú automobilovú spoločnosť hľadáme z dôvodu rozšírenia prevádzky, kandidátov so skúsenosťami na vysokozdvižnom vozíku.

- miesto práce - výrobný podnik v BRATISLAVE (Devínska Nová Ves) - automobilový priemysel

Vašou úlohou bude :
- obsluhovať VZV a CXT
- zásobovať a prepraviť materiál na montážnu linku
- odviezť materiál na miesto spotreby v rámci výrobnej haly
- nakladanie a vykladanie tovaru - paliet
- ukladanie tovaru do stohov, podľa stanovených postupov
- pracuje sa vo viaczmennej prevádzke: 2zmenná,3zmenná,4zmenná / 8hod.
- skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle sú výhodou

- stačí nás prezvoniť

Iné výhody:

- ČISTÁ MZDA 800 € - závisí od zmennosti + MOŽNOSŤ NADČASOV
(príplatky za prácu popoludní, prácu v noci, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok, príplatok za nepretržitú prevádzku, dochádzkový bonus, motivačný bonus)
- priveď svojho známeho a dostaneš BONUS 200€
- možnosť nadčasov
- sprostredkovávame a zabezpečujeme ubytovanie v Bratislave - HRADENÉ UBYTOVANIE
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu - 3,60 Eur
- 3 zmenná a 4 zmenná prevádzka
- práca je na trvalý pracovný pomer - istota dlhodobého zamestnania na zmluvu a stabilný príjem
- dlhodobá spolupráca, možnosť naučiť sa nové veci, osobný rast
- možnosť prechodu do kmeňového stavu
- poskytujeme pracovný odev
- poskytujeme zálohy
- od vášho príchodu do BA sa o vás postará náš koordinátor

- sprostredkovávame a zabezpečujeme ubytovanie v Bratislave - PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE

Iné znalosti:

neuvedené

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- preukaz VZV - obnovujeme a rozširujeme platnosť preukazov
- dobrý zdravotný stav
- ochota manuálne pracovať
- dôslednosť
- zaškolíme Vás v tréningovom centre

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno