Oblastný zástupca / 1850€

13.11.2018 ZAREN s. r. o.
Miesto práce: Práca v oblasti bydliska
Trenčiansky kraj, Žilinský kraj; Čadca, Martin, Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Žilina
Typ pracovnej ponuky: Obchodník, predajca, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: od 20.11.2018
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 15.11.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- starostlivosť o stálych alebo nových klientov
- priama komunikácia s klientom
- prezentácia a distribúcia produktov
- zodpovednosť za objednávky

Iné výhody:

- flexibilná pracovná doba
- stabilná a dlhodobá spolupráca
- práca vo vlastnom regióne
- nadštandardný príjem
- zľavy a benefity od našich partnerov, lacnejšie tankovanie, mobilné služby
- bezplatné školenia a firemné akcie
- kariérny rast
- služobné auto po uplynutí skúšobnej doby

Informácie pre uchádzača:

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Iné znalosti:

neuvedené

- komunikačné a prezentačné schopnosti
- flexibilita, zodpovednosť, empatia
- príjemné vystupovanie
- vysoké pracovné nasadenie
- skúsenosti v oblasti obchodu výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Zaren je synonymum vysokej kvality a nadštandardného zákazníckeho servisu už od roku 2009. Cieľom našej spoločnosti je zlepšiť kvalitu života, zvýšiť pohodlie, šetriť čas a náklady v domácnosti s dôrazom na ochranu životného prostredia.

Portfólio produktov ZAREN tvoria štyri divízie, ktoré sú zostavené tak, aby spĺňali aj najnáročnejšie kritéria.

Vďaka nášmu šikovnému pracovnému tímu, portfóliu kvalitných produktov a firemným hodnotám, ktoré uprednostňujeme, máme v súčasnosti už viac ako 75 000 spokojných zákazníkov.

Adresa:

ZAREN s. r. o.
Piešťanská 3
Trnava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Barbora Benova
Piešťanská 3, Trnava, 917 01, Slovenská republika