Construction Manager (Ref. č.: PR/020843)

16.08.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košický kraj, Prešovský kraj; okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Stavebný inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): Od 2000 € Sme otvorení zhodnoteniu Vašich skúseností, od čoho sa bude odvíjať výsledná mzda
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Kontrola projektovej dokumentácie, kvality materiálov a výšky nákladov
* Koordinácia dokumentácie stavebných projektov vo všetkých potrebných krokoch
* Kontrola a dohľad činnosti externých inžinierov
* Príprava dokumentácie zmien v realizácii projektov
* Zúčastňovanie sa pravidelných stretnutí s klientami, zodpovednosť za implementáciu požadovaných zmien
* Spolupráca na príprave rozpočtu, tendroch, príprava harmonogramu výstavby a monitorovanie výdavkov
* Riadenie vyhradenej lokality a zabezpečenie kvality stavby

Iné výhody:

* Dynamické prostredie medzinárodnej spoločnosti
* Skvelý pracovný tím
* Individuálny rozvoj a profesijný rast
* Motivujúce finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

* VŠ vzdelanie stavebného smeru
* Minimálne 2 roky odbornej praxe
* Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
* Tímový hráč s individuálnym proaktívnym prístupom a dobrými komunikačnými schopnosťami