Ponuka práce pre vodiča vp.sk. C a CE

11.01.2019 D.L.B. spol. s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Šamorín
Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
Na osobnom stretnutí
Termín nástupu do práce: od 14.1.2019 do 31.1.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok, trainee program, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.1.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vedenie motorového vozidla v EU

Iné výhody:

✅Zamestnanecké výhody, benefity ,
✅Zázemie stabilizovanej a úspešnej spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

Vernostný program

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B, C, E