#TsmeMy

    Technik telekomunikačných služieb a sietí

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Ilava, Okres Martin, Okres Prievidza, Púchov
    Prievidza, Martin, Iľava, Púchov

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - zriaďovať, odovzdávať, prevádzkovať a rušiť telekomunikačné služby, siete a zariadenia,
    - vykonávať údržbu, konfigurácie, migrácie a technologické zmeny na tel. službách, sieťach a zariadeniach,
    - merať a diagnostikovať služby, siete a zariadenia, odstraňovať ich poruchy, pripravovať návrhy na opravy, optimalizácie a rekonštrukcie,
    - zodpovedať za stav skladových zásob,
    - aktualizovať a udržiavať technic. dokumentáciu,
    - riešiť reklamácie, sťažnosti a podnety zákazníkov v danom rozsahu,
    - predávať produkty a služby,
    - vykonávať ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadených v rámci dohodnutého druhu práce.

    Ponúkaný plat

    800 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.

    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet
    a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Všeobecne požadované znalosti

    Orientácia na tím. prácu, Iniciatíva/proaktivita, Dôslednosť, Zákaznícka orientácia, Asertivita, Predajné zručnosti, Flexibilita
    3 roky v odbore so zameraním na telekomunikačnú techniku
    užívateľ PC
    paragraf 22 pre samostatnú prácu s el. zariadeniami do 1000V

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!