Project Manager (Ref. č.: PR/020806)

24.01.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj, Vrcholový manažment; Konštruktér, Programátor, Projektový manažér, Projektový manažér v telekomunikáciách
Ponúkaný plat (základná mzda):
Junior Project Manager od 1500 € brutto
Senior Project Manager od 3000 € brutto
Sme otvorení zhodnoteniu Vašich skúseností, od čoho sa bude odvíjať výsledná mzda
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Riadenie projektov v oblasti automatizácie a robotiky
* Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a špecifikácia technických požiadaviek
* Zúčastňovanie sa pravidelných stretnutí so zákazníkmi a reportovanie výsledkov
* Zodpovednosť za plnenie projektových plánov a ekonomickej stránky projektov
* Riadenie technického tímu a tvorba technickej dokumentácie

Iné výhody:

* Dynamické prostredie rozvíjajúcej sa spoločnosti
* Skvelý pracovný tím
* Teambuilding aktivity
* Finančné ohodnotenie 13. plat
* Mobilný telefón a PC

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

* VŠ technického zamerania
* Skúsenosti v oblasti automatizácie, robotiky minimálne 5 rokov
* Aktívna znalosť anglického jazyka (komunikácia so zákazníkmi a reporting)
* Samostatnosť pri riešení problémov a vynikajúce komunikačné zručnosti
* Schopnosť viesť tím
* Vodičský preukaz