startgroup

Hľadáme šikovného paliča na CNC strojoch

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu CNC Palič.
Našim klientom je úspešná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby tvarových výpalkov, dodávky výpalkov a ich následné spracovanie.
Cieľovými zákazníkmi sú stredné a veľké firmy, rovnako aj malí podnikatelia pôsobiaci v strojárskom a stavebnom priemysle na Slovensku a v okolitých krajinách.

Hľadáme paliča, ktorého hlavnou úlohou bude obsluha páliaceho stroja, strojné a ručné pálenie.

Náplň práce CNC paliča :

• obsluha stroja,( Mikrostep) strojné a ručné pálenie ( laser, kyslík, plazma)
• výkon jednotlivých prác v procese pálenia materiálu
• príprava a ustavenie materiálu, obsluha páliaceho stroja
• uloženie výrobkov zostatkového materiálu a odpadu
• 100% kontrola

Požadujeme:

strojárske vzdelanie
čítanie technickej dokumentácie
prax na podobnej pozícii min 1 rok
zváračský kurz
viazačský preukaz – výhodou
žeriavnicky preukaz výhodou
ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Upresnenie platových podmienok

6.8

Benefity a ďalšie výhody

• výplatné termíny načas
• dochádzkový a výkonnostný bonus
• stravné lístky
• zabezpečené kvalitné pracovné oblečenie a ochranné prostriedky
• podpora a zabezpečenie kurzov na zvýšenie kvalifikácie
• dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov
• priateľská a otvorená firemná kultúra
• stabilná a dlhodobo perspektívna práca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis. Za reakcie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou