startgroup

Technik údržby a zabezpečenia nepretržitého chodu strojov a výrobných liniek

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitriansky kraj; Okres Nitra
Nitra

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Zabezpečenie nepretržitého chodu strojov a výrobných liniek
• Udržiavanie strojov a liniek v požadovanej kvalite a výkone
• Nastavenie strojov podľa výrobných modelov
• Sledovanie stavu výrobných zariadení a návrh potrebných protiopatrení
• Pravidelná plánovaná kalibrácia osádzacích automatov

Ponúkaný plat

1045 EUR

Benefity a ďalšie výhody

• Práca na trvalý pracovný pomer
• Možnosť obnovy elektrovyhlášky
• Zmenové príplatky
• 13. a 14. Plat
• Príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 20€ do 150€ mesačne
• Firemné stravovanie
• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
• Odmena za odpracované roky

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

• Vzdelanie technického, elektrotechnického zamerania
• Elektrotechnická spôsobilosť podľa vyhlášky 508/2009 Z.z, paragraf 21
• Technické zručnosti
• Práca na 12h zmene v 4-zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie