startgroup

Hľadáme šikovného CNC frézara

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu CNC frézar.
Našim klientom je úspešná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby tvarových výpalkov a komplexne zabezpečuje ich dodávku a následné spracovanie.
Cieľovými zákazníkmi sú stredné a veľké firmy, rovnako aj malí podnikatelia pôsobiaci v strojárskom a stavebnom priemysle na Slovensku a v okolitých krajinách.

Hľadáme frézara, ktorého hlavnou úlohou bude programovanie, nastavenie a obsluha CNC frézy v systéme Fanuc (Manual Guide)

Náplň práce:

• programovanie, nastavenie, obsluha frézy
• tvorba CNC programov podľa technických výkresov ( základná údržba)
• kontrola vyhotovených kusov
• kontrola, údržba a starostlivosť príslušných strojov a náradia

Požadujeme:

strojárske vzdelanie
čítanie technickej dokumentácie
prax na podobnej pozícii min 1 rok
viazačský preukaz – výhodou
žeriavnicky preukaz výhodou
ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Upresnenie platových podmienok

7

Benefity a ďalšie výhody

• výplatné termíny načas
• dochádzkový a výkonnostný bonus
• stravné lístky
• zabezpečené kvalitné pracovné oblečenie a ochranné prostriedky
• podpora a zabezpečenie kurzov na zvýšenie kvalifikácie
• dobré pracovné zázemie a podpora zamestnancov
• priateľská a otvorená firemná kultúra
• stabilná a dlhodobo perspektívna práca

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis. Za všetky reakcie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou