BI/DWH Analytik

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Zber a analýza požiadaviek zákazníka a následný návrh riešenia
  • Práca na business intelligence a data warehouse projektoch
  • Práca zahŕňa business analýzu, dátovú analýzu, dátové modelovanie, data mining a návrh riešení
  • Tvorba projektovej dokumentácie
  • Práca v tíme
Benefity a ďalšie výhody:
  • Základná garantovaná mzda 1300€ brutto/mesiac (s možnosťou navýšenia v závislosti na skúsenostiach kandidáta)
  • Možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
  • Zázemie stabilnej spoločnosti
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Silné znalosti SQL
  • Skúsenosť s BI nástrojmi (Qlik, Tableau, Cognos, PowerBI) výhodou
  • Výhodou sú aj skúsenosti s Power Designer či BI Architect
  • Prax v oblasti banking či telco výhodou
  • Prax v oblasti business analýzy, spracovania návrhu efektívnych riešení, komunikácia so zákazníkom a s IT development tímom počas celého cyklu vývoja a implementácie
  • Anglický jazyk na úrovni B2 nutnosťou
  • Analytické myslenie
  • Samostatnosť a orientácia na cieľ